Ontspanjenu Huis 53

Ontspanjenu

Vakantiewoning nr. 53

Deze woning staat vlakbij het middelpunt van Nederland. Op korte loopafstand bevind zich het Lunterse Buurt bos. De woning is voorzien van alle gemakken. Er staan zelfs twee boxspringbedden in van 2,2 meter lang. Erg comfortabel. De woning heeft bovendien een sauna, een whirlpoolbad, dubbele wastafel, etc.. De woning is geschikt voor meerdere stellen, zakelijke reizigers, gezinnen (met kinderen), grote groepen en harige vrienden (huisdieren) mits zij zich aan de voorwaarden houden.

Reserveren Vakantiewoning nr. 146
×

Sfeerimpressie

Vakantiewoning nr. 53

Vakantiehuis 53 Badkamer
Vakantiehuis 53 Binnen
Vakantiehuis 53 Keuken 2
Vakantiehuis 53 Keuken
Vakantiehuis 53 Sauna
Vakantiehuis 53 Badkamer 2
Vakantiehuis 53 Slaapkamer
Vakantiehuis 53 Buiten
Vakantiehuis 53 Binnen

Vakantiewoning nr. 53

Faciliteiten

  • 6 luxe tweepersoons slaapkamers
  • 2x kinderledikant + kinderstoel
  • 2 badkamers
  • Ligbad/whirlpool bad
  • Sauna
  • Wasdroger + Wasmachine
  • TV
  • 4-pits keramische kookplaat
  • Koelkast + Vriezer
  • Vaatwasser
  • Koffiezetapparaat
  • Omheinde tuin
  • Luxe 12-persoonstuinset
  • Trampoline
  • Dubbele schommel
  • WiFi beschikbaar

Klik om te reserveren

Zij gingen je voor

Klantervaringen

Review Sterren Grijs

Mooi huis met zalige tuin voor de kindjes. Daarnaast ook alles voorzien voor de kinderen. Zeer goeie bedden en proper huis. We hebben een topvakantie gehad!

– Lien

Review Sterren Grijs

We hebben het geweldig gehad in de accommodatie. Eenvoudig inchecken, schoon huis, goede voorzieningen en aardige verhuurder!

– Juliana

Review Sterren Grijs

We waren met 9 personen en drie hondjes in het vakantiehuis, voor een familie weekend. Ruimte genoeg voor iedereen en heerlijk dat de tuin afgesloten en dus veilig voor de hondjes was. Prachtige omgeving en alles was perfect geregeld! Bedankt, we hebben genoten!

– Gerrit Herman

Review Sterren Grijs

Heerlijk weekend gehad met de kinderen en hun partners en de kleinkinderen, totaal 11 personen, prima huis, voldoende ruimte, complete keuken, geweldige omheinde tuin, goed voor de kleinkinderen en de hond, waren niet weg te slaan van de trampoline. Ook het in de buurt zijnde Uilenbos was in trek bij de kleinkinderen. We hebben genoten.

– Peter

Verblijf op de Veluwe

Reserveer een prachtig en groot vakantiehuis